بازسازی مکان موسیقی Ancienne Belgique در تابستان امسال آغاز می شود

به گزارش RTBF، منطقه پایتخت بروکسل به Ancienne Belgique – معروف به AB – در تابستان امسال چراغ سبز نشان داده است.

اطلاعیه درباره تالار موسیقی محبوب بروکسل توسط وزیر امور شهرسازی، پاسکال اسمت اعلام شد. این پروژه که توسط جامعه فلاندری تامین مالی و نظارت می شود، بودجه ای بیش از 5 میلیون یورو دارد.

AB که بین بلوار Anspach و Rue des Pierre واقع شده است، از زمانی که در سال 1979 ساخته شد، به طور کامل با بقیه محله ادغام نشده است. پروژه نوسازی باعث افزایش فضا و بهبود امکانات و دسترسی خواهد شد.

گسترش ساختمان موجود فضایی را برای کنسرت های صمیمی تر و همچنین رویدادهای موسیقی و اجتماعی، نمایشگاه ها، کارگاه ها و جلسات اجتماعی فراهم می کند.

یک کافه-رستوران جدید قرار است به مکان محبوبی در مرکز شهر تبدیل شود. تراس محوطه سازی شده بزرگ روی پشت بام، منظره پانورامایی خیره کننده و باورنکردنی از مرکز شهر را ارائه می دهد. AB می گوید این رستوران از نظر محیطی آوانگارد خواهد بود.

بازسازی شامل بهبود دسترسی به سالن اصلی است. یک آسانسور سکوی عمودی دسترسی به تمام طبقات را بدون نیاز به کمک اضافی فراهم می کند. توالت های قابل دسترس نیز برنامه ریزی شده است.

در نهایت، یک راه پله متصل به هر طبقه، قرار است در قسمت بیرونی ساختمان قرار گیرد. این راه پله که از نظر آکوستیک عایق شده است به عنوان یک دیوار صوتی موثر برای املاک همسایه عمل می کند.

عکس: © Belga/Noe Zimmer

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *