بلیت کنسرت زهی و گیتار Jeanfrançois Prins را در Le Baixu در 28 آوریل دریافت کنید.

ژانفرانسوا پرینس، گیتاریست جاز بلژیکی و گروه سه‌گانه‌اش در 28 آوریل برای کنسرت انحصاری «همه سیم‌ها متصل شده‌اند» با گروه کوارتت زهی مونایی روی صحنه می‌روند.

این هنرمند شناخته شده رپرتوار خود را برای گروه ایجاد کرده است که منعکس کننده جنبه های متعدد بیان موسیقی او است. اگر ریشه در جاز داشته باشد، پرینس به ژانرهای مختلف موسیقی، از کلاسیک و پاپ گرفته تا موسیقی برزیلی علاقه دارد.

«همه سیم‌های متصل» شامل برخی از ساخته‌های اصلی او، مانند اولین نمایش جهانی «سوئیت ذهن‌آگاهی» او، به‌علاوه استانداردهای جاز مدرن و آثار ویلا لوبوس، جان لنون و هرمتو پاسکوال است.

در حالی که پرینس گیتار، آواز و تنظیم را در کنار هندریک واناتنهوون بیس و دانیل یونکرز در درام اجرا می‌کند، کوارتت زهی مونای به نوازندگان می‌پیوندد: Fasli Kamberi و Maeva Laroque (ویولن)، Florent Brémont (ویولا) و Sébastien Walnier (ویولن سل).

این گروه، در واقع یک سکست، دارای یک عنصر زهی کوبه‌ای قوی است که پرینز را قادر می‌سازد تا صداهای جدید و گرمی ایجاد کند که از شیارهای قدرتمند سازهای زهی و روح اصلی منحرف نشود.

این کنسرت بخشی از برنامه موسیقی متنوع و پرجمعیت Le Baixu است. مکان جدید (تصویر بالا) در Tour & Taxis دارای آکوستیک عالی است و بستری را برای هنرمندان با کیفیت از همه ژانرهای موسیقی در بروکسل فراهم می کند. واقع در انباری از ساختمان تاریخی، تجربه ای منحصر به فرد و دلنشین را برای طرفداران موسیقی تضمین می کند.

بلیط: 15 یورو (10 یورو برای دانشجویان).

Le Baixu: Jeanfrançois Prins
28 آوریل، 20:00-21:30
شید، خیابان پیکارد 3
تور و تاکسی

پیروزی! یک جفت بلیط کنسرت. به سادگی مشخصات خود را در زیر پر کنید. اگر برنده شدید، روز سه شنبه (25 آوریل) به شما ایمیل می‌زنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *