حراج هتل متروپل پس از لیست اقلام محافظت شده متوقف شد

حراج مبلمان و سایر مصنوعات از هتل تاریخی متروپل به طور موقت به تعویق افتاد، زیرا مشخص شد که برخی از اشیاء میراث حفاظت شده با ارزش قابل توجهی هستند.

در حالی که بیشتر اقلام، مانند لباس‌های قدیمی زنگوله و مبلمان شیک، “فوکس ویو” هستند – که به‌صورت مدرن ساخته شده‌اند تا قدیمی به نظر برسند – یک بازرسی چندین قطعه میراث را پیدا کرد که محافظت‌شده در نظر گرفته می‌شوند و قابل فروش نیستند.

این اقلام باید به درستی فهرست بندی شده باشند و نمی توانند هتل را ترک کنند.

به گفته پاسکال اسمت، وزیر امور خارجه بروکسل، کارشناسان میراث از urban.brussels تمام قطعات داخلی هتل متروپل را که از طریق حراج برای فروش گذاشته شده بودند، تجزیه و تحلیل کردند، به این ترتیب آنها جواهرات تاریخی خاصی را کشف کردند.

اسمت گفت که منطقه بروکسل اکنون روش طبقه بندی را راه اندازی خواهد کرد، به این معنی که فرآیند فروش فعلا متوقف خواهد شد “تا زمانی که این قطعات داخلی نیز به طور قطعی طبقه بندی شوند.”

هنگامی که قطعات داخلی فهرست‌بندی شدند، ممکن است مالکان خود را تغییر دهند، اما ممکن است مکانی را که به آن متصل هستند ترک نکنند. این بدان معناست که قطعات طبقه بندی شده باید در هتل متروپل باقی بمانند.

قسمت اعظم فضای داخلی هتل معروف و همچنین خود ساختمان قبلاً در سال 2002 فهرست شده بود. قطعات جدید طبقه بندی شده به کاتالوگ موجود اضافه خواهند شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *