خز پرنده! تیم بلژیکی برنده جایزه برتر مسابقه در نمایشگاه سگ کرافتز شد

یک تیم مسابقه سگ بلژیکی در بهترین نمایشگاه سگ جهان، کرافتز، در بریتانیا جایزه برتر را به دست آورد.

Roadrunners Beep Beep در 13 مارس فینال فلای بال را در کرافت در NEC در بیرمنگام برد.

فلای بال یک مسابقه رله بین دو تیم از چهار سگ است. هر سگ باید از چهار مانع عبور کند، یک توپ را با زدن پدال جعبه فلای بال بازیابی کند و سپس از روی موانع به خط شروع/پایان بازگردد. هر نژاد سگی می تواند در مسابقه شرکت کند.

تیم بلژیکی متشکل از سگ ها و نگهبانان از سراسر کشور بود که اکثریت آنها اهل فلاندر بودند.

این یک فینال هیجان‌انگیز بود که کوارتت سگ بلژیکی با موفقیت رکورد جدید فلایبال کرافتز را با 14.71 ثانیه ثبت کرد تا برد را تضمین کند. آنها رقابت 15 تیم برتر فلایبال دیگر را شکست دادند و جایزه برتر را از آن خود کردند.

دیو ماریس، عضو تیم Roadrunners Beep Beep گفت: “برنده شدن شگفت انگیز است! ما غرق شدیم. این اولین بار است که در کرافتز حضور داریم و شکستن شش رکورد در مسیر قهرمانی احساس خوبی است.”

او افزود: «سگ‌ها با عادت کردن به اجرای اینجا سریع‌تر و سریع‌تر شدند.

تیم در صفحه فیس بوک خود گفت که این یک موقعیت استرس زا و احساسی بود. “هر تیم فلایبال باید آن را تجربه کند، هیچ مسابقه دیگری در آنجا وجود ندارد که نزدیک به حالات برقی @ Crufts در مقابل بزرگترین مخاطبان ورزش سگ در جهان باشد.”

ونسا مک‌آلپاین، مدیر نمایش کرافتز گفت: «Roadrunners Beep Beep نمایشی باورنکردنی را در رینگ برای تمام جمعیت به نمایش گذاشت و به همه سگ‌ها و صاحبان Roadrunners Beep Beep برای تضمین بردشان تبریک فراوان می‌گوید.

کار تیمی و اشتیاق آنها به فلای بال در تمام این مدت مشهود بود و ما می خواهیم برای آنها در مسابقات بعدی و کرافت های آینده آرزوی موفقیت کنیم.”

عکس: صفحه فیس بوک Roadrunners Beep Beep

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *