رایان ایر در فرودگاه شارلوا: تقریباً 40 درصد از پروازها در 15 و 16 جولای لغو شدند.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرده است که تقریبا 40 درصد از پروازهای رایان ایر به و از فرودگاه شارلوا در پایان هفته 15 و 16 جولای به دلیل اعتصاب خلبانان بلژیکی لغو می شود.

در روز پنجشنبه، رایان ایر 44 پرواز را برای شنبه 15 جولای لغو کرد. به گزارش RTBF، هیچ اطلاعاتی در مورد پروازهای روز یکشنبه ارائه نشده است.

دیدیه لبه، دبیر دائمی اتحادیه خلبانان CNE، روز چهارشنبه اعتصاب خلبانان بلژیکی رایان ایر در آخر هفته را تایید کرد. وی گفت: «پیش بینی می شود این اختلال قابل توجه باشد. بیش از 80 درصد از خلبانان مستقر در فرودگاه شارلوا به دلیل اعتصاب هستند.

44 پرواز به و از فرودگاه شارلوای جنوبی بروکسل لغو شده در روز شنبه در سایت فرودگاه در اینجا فهرست شده است.

پروازهای رایان ایر در فرودگاه ملی بروکسل تحت تأثیر این اعتصاب قرار نگرفته است، زیرا تعداد معدودی از پروازهای این شرکت هواپیمایی که از Zaventem عبور می کنند خلبانان بلژیکی را استخدام نمی کنند.

رایان ایر خاطرنشان کرد: به همه مسافرانی که تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته اند، از لغو پروازها مطلع شده و از امکان تغییر زمان پروازها یا دریافت بازپرداخت مطلع شده اند.

خلبانان آن خواهان افزایش حقوق در پاسخ به کاهش 20 درصدی هستند که در آغاز همه‌گیری برای کمک به ایرلاین برای عبور از بحران انجام شده است. اقدام آنها همچنین در پاسخ به تغییرات برنامه ریزی شده در برنامه کاری و دوره های استراحت آنها است.

عکس: ©Ryanair

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *