“سرآشپز برتر”: آرنو به سختی از حذف فرار می کند

آرنو دلون با داشتن ایده درخشان کباب کردن پوست سینه اردک، مانند پانینی، موفق شد خود را در برابر میکائل و ویلفرد که آنها نیز روی صندلی داغ نشسته بودند متمایز کند. سرآشپز برتر، عصر امروز دوشنبه در RTL-TVI. ویلفرید که کوفته‌هایی از سینه اردک درست کرده بود، نتوانست اغوا کند و رقابت را در پایان این هفته دوازدهم رقابت ترک کرد که میزبان یک سرآشپز مشهور بین‌المللی بود: مایک باگال. آشپز آمریکایی، متخصص غذاهای پروازی، نامزدها را به چالش کشیده بود تا یک غذای جدید درست کنند، غذایی که تا به حال طعم آن را نچشیده بودند.

تکیلا فلاپ، فلاپ

پاسکال به لطف یک بشقاب با عنوان “La boule de l’Extrême” برنده این رویداد شد. او برای غافلگیری مایک باگال، یک گلوله برفی درست کرده بود که در آن خمیر فلفل هابانرو، یکی از تندترین فلفل های جهان را در آن قرار داده بود. سرمای یخ که در تضاد با گرمای فلفل بود، آمریکایی را تحت تأثیر قرار داد که بدون تعجب، پیروزی را به نامزد پیشنهاد کرد.

لوئیز، اگرچه دوم شد، اما با ایده انقلابی خود بر مایک باگال نیز پیروز شد: سفره ای خوراکی از گل و سینه مرغ. کاندیدای تیپ هلن داروز از یکی از فیلم های مورد علاقه خود الهام گرفته شده است. چارلی و کارخانه شکلات سازی.

به نوبه خود، ویلفرید، یک علاقه مند به سفر، توپ هایی از خمیر سیاه درست کرد که هر کدام حاوی یک غذای خاص از یک قاره متفاوت بود. ویلفرید که می خواست به سرآشپز باگال یک تور جهانی خوش ذوق ارائه دهد، یک بلیط یک طرفه به سمت خروجی گرفت.

آرنو دلون، آخرین نامزدی که از رنگ‌های ما در این رقابت دفاع کرد، با بوم تکیلا، بوم صدف‌ها و سیب زمینی سرخ شده که شکست خورد، قایق را از دست داد.

تارت شیرین کاسنی

این آن سوفی پیک، بهترین سرآشپز زن جهان با 8 ستاره روی پیشخوان بود که دومین آزمون عصر را قضاوت کرد که طی آن نامزدها باید به لطف یک غذای 100٪ سبزیجات که به یک سبزی اجباری احترام می گذاشت، برجسته می شدند. لیلیان مجبور شد چغندر، سباستین لوبیا، میکائل هویج و لوئیز کاسنی را دوباره ببیند. اگر داوطلب دوباره در آزمون شرکت کرد، به این دلیل است که او تنها عضو باقیمانده از تیپ قرمز است. برخلاف همه شانس ها، او با دسر اندیو خود برنده شد، سبزی که طعم آن را نمی تواند تحمل کند. بنابراین او به تیم هلن داروز بازگشت، اکنون بازگشته و آماده انجام وظایف خود برای بقیه ماجراجویی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *