نتایج قرعه کشی یورومیلیونز: یک بازیکن برنده جکپات 50 میلیون یورویی می شود، این اعداد قرعه کشی شده است!

این سه شنبه در قرعه کشی یورومیلیونز 50 میلیون یورو به دست می آمد. شبکه برنده باید شامل پنج عدد صحیح و همچنین دو ستاره صحیح باشد که توسط لاتاری ملی یادآوری شده است. و حکم: یک نفر جک پات را به جیب زد! با این حال، بلژیکی نیست. قرعه کشی بعدی، این جمعه، 27 می 2022.

اعداد برنده:

10-13-27-36-37

ستاره های برنده:

2-10

چگونه Euromillions را بازی کنیم؟

می توانید به صورت آنلاین در لوتوی الکترونیکی یا با خرید شبکه ای از بازی شانسی مورد علاقه خود در محل فروش (کتاب فروشی، فروشگاه و غیره) بازی کنید.

چندین نوع لغزش وجود دارد: لغزش ساده، لغزش چندگانه و انتخاب سریع.

در رای گیری ساده که برای هر ترکیب و هر قرعه کشی 2.5 یورو هزینه دارد، شما بین یک تا شش ترکیب بازی می کنید. شبکه ها هر کدام از 50 عدد و 12 ستاره تشکیل شده اند. شما باید 5 عدد و 2 ستاره را در هر شبکه علامت بزنید. همچنین می‌توانید تعداد قرعه‌کشی‌هایی را که می‌خواهید در آن شرکت کنید انتخاب کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

در رای گیری چندگانه، می توانید تا 10 عدد و 12 ستاره را در هر شبکه علامت بزنید – این به شما شانس بیشتری برای بدست آوردن ترکیب برنده می دهد. می توانید مانند برگه های رای ساده، تعدادی قرعه کشی متوالی را انتخاب کنید.

اگر شماره شانس خاصی ندارید، Quick Pick انتخابی است که در وقت شما صرفه جویی می کند: رایانه شماره ها و ستاره های شما را به طور تصادفی برای شما انتخاب می کند.

قرعه‌کشی‌های یورومیلیونز هر سه‌شنبه و جمعه انجام می‌شود: می‌توانید نتایج را به‌طور زنده در صفحه اول، حوالی ساعت 11 شب دریافت کنید، اما همچنین اعداد برنده را در DH دریافت کنید. اگر یک یا چند شبکه برنده دارید، آنها را در محل فروش لاتاری ملی بررسی کنید.

.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *