نتایج قرعه کشی Euromillions: هیچ برنده بزرگی برای جکپات 195 میلیونی وجود ندارد، در اینجا اعداد قرعه کشی شده است.

این جمعه در قرعه کشی یورومیلیونز 195 میلیون یورو برنده شد. همانطور که لاتاری ملی به ما یادآوری می کند، شبکه برنده باید شامل پنج عدد صحیح و همچنین دو ستاره صحیح باشد. از آنجایی که در آخرین قرعه کشی هیچ خوش شانسی وجود نداشت، بازیکنان شانس دیگری برای برنده شدن جکپات و میلیونر شدن در قرعه کشی بعدی یورومیلیون در روز سه شنبه خواهند داشت.

اعداد برنده:

3-8-18-24-40

ستاره های برنده:

3-11

چگونه Euromillions را بازی کنیم؟

می توانید به صورت آنلاین در لوتوی الکترونیکی یا با خرید شبکه ای از بازی شانس مورد علاقه خود در محل فروش (کتاب فروشی، فروشگاه و غیره) بازی کنید.

چندین نوع لغزش وجود دارد: لغزش ساده، لغزش چندگانه و انتخاب سریع.

در رای گیری ساده که برای هر ترکیب و هر قرعه کشی 2.5 یورو هزینه دارد، شما بین یک تا شش ترکیب بازی می کنید. شبکه ها هر کدام از 50 عدد و 12 ستاره تشکیل شده اند. شما باید 5 عدد و 2 ستاره را در هر شبکه علامت بزنید. همچنین می‌توانید تعداد قرعه‌کشی‌هایی را که می‌خواهید در آن شرکت کنید انتخاب کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

در رای گیری چندگانه، می توانید تا 10 عدد و 12 ستاره را در هر شبکه علامت بزنید – این به شما شانس بیشتری برای بدست آوردن ترکیب برنده می دهد. شما می توانید مانند برگه های رای ساده، تعدادی قرعه کشی متوالی را انتخاب کنید.

اگر شماره شانس خاصی ندارید، Quick Pick انتخابی است که در وقت شما صرفه جویی می کند: رایانه اعداد و ستاره های شما را به طور تصادفی برای شما انتخاب می کند.

قرعه کشی های Euromillions هر سه شنبه و جمعه انجام می شود: می توانید نتایج را به صورت زنده در صفحه اول، حدود ساعت 11 شب دریافت کنید، اما همچنین اعداد برنده را در DH دریافت کنید. اگر یک یا چند شبکه برنده دارید، آنها را در محل فروش لاتاری ملی بررسی کنید.

محبوب ترین شماره های لوتو در بلژیک کدامند؟ آمار و پیش بینی ها چیست؟ لوتو از کجا می آید؟ ما همه چیز را به شما می گوییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *