کافه ورشکسته La Fleur en Papier Doré با مدیریت جدید در ماه مه بازگشایی می شود

بروز گزارش می دهد که کافه اسطوره ای هنرمندان بروکسل La Fleur en Papier Doré/Het Goudblommeke در Papier قرار است در اواسط ماه می بازگشایی شود.

پس از بسته شدن در آگوست گذشته به دلیل مشکلات مالی پس از کووید و پایان اجاره آن، مالک ساختمان، مرکز رفاه عمومی بروکسل CPAS-OCMW، برای مستاجران جدید فراخوان داد.

ژیل لانتز، مالک Brasserie Verschueren در سنت ژیل، چالش را بر عهده می گیرد. تاجر باتجربه به سرعت کلاه خود را به داخل رینگ پرت کرد زیرا شریک رستوران او حدود 15 سال پیش که برای اولین بار ورشکستگی کافه را اعلام کرد، علاقه مند به اداره کافه بود.

لانتز گفت: «بنابراین زمانی که CPAS-OCMW بروکسل جستجو را چند ماه پیش آغاز کرد، نه او و نه من مجبور نبودیم مدت زیادی در مورد آن فکر کنیم.

La Fleur en Papier Doré واقع در Rue des Alexiens، دارای میراث هنری-ادبی نمادین است. زمانی این مکان محل ملاقات معمولی برای پیشگامان جنبش سوررئالیستی بلژیک بود. پل آلچینسکی، رنه ماگریت، هوگو کلاوس، ژاک برل، لوئیس پل بون و توتس تیلمانز، به عنوان یک مکان محبوب برای برخی از برجسته‌ترین هنرمندان و اجراکنندگان بلژیک، از جمله افراد عادی بودند.

این کافه علاوه بر اینکه یک بار معمولی و تاریک در بروکسل است که غذاهای محلی سرو می‌کند، به خاطر فضای داخلی آن نیز مورد احترام بود. دیوارهای رنگ و رو رفته با مجموعه ای خاطره انگیز از آثار و اشیاء گواهی بر تاریخ 75 ساله آن داشت، در حالی که حیاط حاوی نقاشی های دیواری کمیک استریپ از دی مارک و دی وولف (استام و پیلو) بود.

احترام به میراث مؤسسه از جمله شروط تعیین شده برای تصدی این تجارت بود. لانتز هیچ برنامه ای برای تغییر فضای داخلی ندارد. در حالی که قصد دارد مشتریان را با منوی جالب آبجو وسوسه کند، او همچنین قصد دارد به ارائه غذا ادامه دهد.

پیش‌بینی می‌شود که در اواسط ماه مه، مراسم جشنی برگزار شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *