کافه Muntpunt در بحبوحه جستجو برای اپراتور جدید تعطیل می شود

کافه در Muntpunt، بزرگترین کتابخانه هلندی زبان بروکسل، به طور موقت تعطیل است زیرا به دنبال اپراتور جدیدی برای اداره رستوران کوچک است.

کافه به خوبی از این بیماری همه گیر عبور کرد. تعداد مشتریان به سطح قبلی بازنگشت و تورم هزینه ها را افزایش داد.

کافه در رسانه های اجتماعی اعلام کرد: «پس از کمتر از شش سال، تیم فعلی کافه Muntpunt روح را از دست می دهد و ما خوشحالیم که آن را به اپراتورهای آینده منتقل می کنیم.

“از لحظات خوب بسیاری در این گوشه کنجکاو بروکسل سپاسگزارم – منطقه ای گرگ و میش که در آن مردم از هر طبقه اجتماعی با هم تلاقی می کنند و شش سال اتفاقات بسیار عجیب و غریب و اغلب شگفت انگیز در آن گذشت.”

کافه مونت پونت به دلیل مشکلات مالی مجبور به اعلام ورشکستگی شد.

امید این است که یک اپراتور جدید بتواند آن را در 1 ژوئن بازگشایی کند. یک فراخوان برای مناقصه از مدیران بالقوه دعوت می‌کند در صورتی که «می‌خواهند کمک کنند تا اطمینان حاصل شود که همه مکان مناسب را در Muntpunt، داخل یا در تراس دنج، با منوی مدرن و فعالیت‌های سرگرم‌کننده پیدا می‌کنند، درخواست دهند».

Muntpunt خود را به عنوان “یک مرکز خواندن و یادگیری برای ذهن های کنجکاو” توصیف می کند.

در وب سایت آن آمده است: “این یک نقطه اطلاعاتی برای هر کسی است که می خواهد در بروکسل زندگی، کار، تحصیل یا کار کند – خانه دوم برای کسانی که می خواهند در آرامش آرام باشند یا با افراد جدید ملاقات کنند.”

کارکنان کافه Muntpunt چند زبانه هستند و منوها به تمام زبان‌های رسمی بلژیک ارائه می‌شوند، اما ماموریت Muntpunt ارتقای دانش و تجربه بروکسل با انجام یک سیاست اطلاعاتی، ارتباطی و تبلیغاتی یکپارچه به پیشنهاد بروکسل، موسسات و سازمان‌های فلاندری است. از جمله حفظ زبان فلاندری در بروکسل.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *